GAS & WATER ATOMISE METAL POWDER
ULTRA FINE COPPER POWDERS
PURE COPPER FIBERS
BRONZE POWDERS
STEEL WOOLS
CHOPPED STEEL WOOLS
STAINLESS STEEL WOOLS
COPPER WOOLS
BRASS WOOLS
STEEL FIBERS FOR CONCRETE

Kalite politikamız

  • Pazarda var olabilmek ve payımızı artırmak için kaliteli ürün sunmak ve müşterilerimizi sürekli tatmin etmek temel politikamızdır.
  • Kaliteli ürünün; eğitilmiş personel, kaliteli ham madde ve modern teknolojinin tüm gereklerini kullanılarak elde edileceğinin bilincindeyiz.
  • Bu amaçla, çalışanlarımızın firma hedefleri ve kişisel gelişmeleri doğrultusunda sürekli eğitimini sağlamak politikamızdır.
  • Çalışmalarımızda yasal şartlar ve mevzuatlara uymak,  ürünlerimizde tüm ilgili standart ve müşteri şartlarını sağlamak politikamızdır.
  • Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirerek faaliyette bulunduğumuz sektör için örnek teşkil edecek durumda olmasını sağlamak politikamızdır.
  • Ürünlerimizin piyasadaki kalite imajını tespit etmek üzere müşterilerimizle düzenli bilgi akışını sağlamak politikamızdır.
  • Ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm proseslerimizi sürekli iyileştirmek politikamızdır.

Kaliteli ürün, firmamızın tüm çalışanlarının ortak çabaları sonucudur.

 

 

Firma Hakkında

Türkiye’de yüksek kalitede bakır tozu, bronz tozu, kalay tozu, çinko tozu, alüminyum tozu, paslanmaz çelik tozu, kobalt tozu, nikel tozu, çelik yünü, paslanmaz çelik yünü, çelik fiber, kıyımlanmış çelik yünü, beton donatı telleri (çelik fiber tel), çelik yünü ped, pirinç yünü, pirinç fiber, bakır yünü, bakır fiber üreten ve ticaretini yapan lider üreticidir.

İletişim

Sanayi Mah.  60001 cadde  No:47  27110
Şehitkamil - Gaziantep / TÜRKİYE
T: +90 342 2350225
F: +90 342 2350154
info@guvenmetal.com.tr
Gps : 37°4´55.07" N - 37°25´37.65" E

Harita

43 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2015 GUVEN METAL. All Rights Reserved.