Yasal Uyarı

Yasal uyarı

Güven Metal web sitelerini ziyaret eden her kullanıcı Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır:

Telif Hakları : 

 • www.guvenmetal.com.tr'nin tüm içeriği; logo, metin, grafik, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları,dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar, sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı,endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Güven Metal'e ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.
 • Yukarıda sayılan unsurların Güven Metal firmasının yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.
  Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir.
  Güven Metal tarafından siteden indirilmesine izin verilen Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver), Tanıtım Filmi ve Broşürleri kendi kişisel kullanımları için yükleyebilirler.
  Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.
   
 • Güven Metal'in web sitesinde, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.
  Web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Gizlilik İlkesi : 

 • Güven Metal web sitesini ziyaret ettiğinizde ziyaretinize ait bazı bilgiler toplanıp kaydedilmektedir.
  Bu bilgiler içinde ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitemizde izlediğiniz sayfalar ve sitemize gelmeden hemen önce ziyaret ettiğiniz sitenin bilgileri, internet servis sağlayıcınızın ismi bulunmaktadır.
  Bu bilgiler sadece site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek ve müşteri ilişkilerimizi geliştirebilmek amacıyla kullanılmaktadır.
   
 • Web sitesinin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür.
  Bu çerçevede kullanıcı web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
   
 • Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının Güven Metal'in sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde Güven Metal, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
   
 • Kullanıcılar ile Güven Metal arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, Güven Metal elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir.
  Bu tür ihtilafların çözümünde Gaziantep mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na göre çözülecektir.
   
 • Güven Metal web sitesi kullanım şartnamesinin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir.
  Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm,yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
  Kullanıcı, Güven Metal'in web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.

GÜVEN METAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Sanayi mah. 60001 nolu cadde  No:47
27110  Şehitkamil - Gaziantep / TÜRKİYE
Gps  : 37.081975, 37.427187
     
Tel : +90 342 2350225
Fax : +90 342 2350154
: +90 532 2362712
: info@guvenmetal.com.tr